Coaching - Excellence Place
15554
page-template-default,page,page-id-15554,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Coaching

Coaching

Zakres

„Są dwie drogi, aby przeżyć życie.

Jedna to żyć tak, jakby nic nie było cudem. Druga to żyć tak, jakby cudem było wszystko.

Albert Einstein

 

Twoje cele marzenia i pragnienia wydają się dalekie i nieosiągalne?

Poznaj moc i skuteczność coachingu, który zakłada, że odnalezienie w sobie sił, pasji i chęci aby skutecznie zmienić to, co chcesz w życiu jest możliwe. Proces coachingu kończy się zbudowaniem nowej wizji, planu działania do realizacji określonego celu, zmianą percepcji określonego tematu oraz Twoją satysfakcją.

Tak więc jeżeli stawiasz na własny rozwój, chcesz zmienić coś w życiu, odnaleźć radość w osiąganiu celów i sukcesu, poczuć że Twoje życie należy w pełni do Ciebie, to coaching spełni te wymagania.

Podczas spotkań zapewniam przyjazną, bezpieczną i życzliwą atmosferę sprzyjającą wykorzystaniu Twojego osobistego potencjału niezbędnego do osiągnięcia ustalonego celu.

COACH

Izabela Dubiak

logo_stopka

Posiadam 8-letnie doświadczenie w przygotowaniu i prowadzeniu szkoleń w zakresie komunikacji, prezentacji, efektywności osobistej oraz coachingu indywidualnym. Posiadam solidne doświadczenie w biznesie nabyte w międzynarodowych koncernach, a moje interdyscyplinarne zainteresowania zwiększają wartość prowadzonych szkoleń i indywidualnych sesji.

Jestem certyfikowanym trenerem Insight Discovery, Coaching Clinic, ukończyłam Zawodowe Studia Coachingu w Instytucie Komunikacji Mukoid zatwierdzonego przez ISF.

Prowadzę: life coaching (nastawiony na relacje i życie osobiste), coaching biznesowy (związany z rozwojem, karierą),  coaching personalny  (nastawiony na rozbudowę sfery wewnętrznej człowieka).

Kontakt 605 885 343 kontakt@excellenceplace.pl