Flebologia - Excellence Place
15514
page-template-default,page,page-id-15514,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Flebologia

Flebologia

ZABIEGI
LEKARZE

dr n. med. Magdalena Antoszewska

Magdalena-AntoszewskaDoktor nauk medycznych, specjalista chirurgii ogólnej.

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi w 2004 roku.

Od pierwszego roku studiów zaangażowana w realizację swojej pasji, jaką jest chirurgia, najpierw poprzez czynny udział w dyżurach jako student medycyny, następnie poprzez staż podyplomowy spędzony przy stole operacyjnym oraz sześcioletni staż specjalizacyjny uwieńczony pozytywnie egzaminem złożonym 28 marca 2012 roku.

W dziedzinie jej zainteresowań są również operacje żył i przepuklin wyłącznie w znieczuleniu miejscowym.

Starszy asystent w Oddziale Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. M. Pirogowa w Łodzi. Obecnie jest w trakcie specjalizacji z chirurgii naczyniowej.

dr n. med. Mariusz Masłowski

Mariusz-Masłowski

Doktor nauk medycznych, specjalista chirurgii ogólnej i naczyniowej. 

Od 1992 roku pracownik Kliniki Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. M.Pirogowa w Łodzi, obecnie zastępca Ordynatora tego Oddziału. W 1999 roku uzyskał tytuł specjalisty chirurgii ogólnej i stopień doktora nauk medycznych.

Od początku swojej kariery zawodowej bardzo aktywnie uczestniczył w leczeniu chorych z chorobami naczyń obwodowych. W roku 2008 uzyskał tytuł specjalisty chirurgii naczyniowej. Stale monitoruje postępy w leczeniu chorób naczyń, w tym postępy w leczeniu chorób żył.

Z oferowanych przez współczesną medycynę nowoczesnych metod leczenia żył wybrał metodę EVRF, jako najmniej traumatyczną dla chorego.

W operacjach żylaków zwraca szczególną uwagę na jak najmniejszą ilość nawrotów i powikłań, dlatego właśnie wykonuje zabiegi EVRF, w znieczuleniu wyłącznie miejscowym. W niektórych przypadkach należy uzupełnić go krosektomią czyli przecięciem i podwiązaniem żyły powierzchownej w jej ujściu do układu głębokiego żył kończyn dolnych – właśnie w celu zapobieganiu nawrotom. Wykonuje również operacje przepuklin wyłącznie w znieczuleniu miejscowym.

Kontakt 605 885 343 kontakt@excellenceplace.pl