Laser CO2 UltraFrax Reborn-0 - Excellence Place
16723
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16723,cookies-not-set,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Laser CO2 UltraFrax Reborn-0

Laser CO2 UltraFrax Reborn

LECZENIE PRZYCZYNOWE ZMARSZCZEK, BLIZN, ROZSTĘPÓW I PRZEBARWIEŃ – laserem frakcyjnym CO2 UltraFrax Reborn

Proponujemy Państwu zabieg najnowocześniejszym frakcjonującym laserem ablacyjnym CO2. Zabieg ten jest najbardziej efektywnym sposobem przywrócenia harmonii skórze.
Naukowo udowodniono, że laser ten skuteczniej niż lasery frakcjonujące starszej generacji (nieablacyjne, np. Fraxel) odmładza skórę.
Od tego zabiegu rozpoczyna się większość cykli procedur odmładzających. Zabieg naszym laserem można stosować jako jedyny, może też on stanowić doskonałą bazę dla przyszłych terapii, gdyż indukuje on własne zdolności regeneracyjne organizmu, a obkurczona i napięta skóra potrzebuje mniejszej ilości wypełniaczy.

Naukowo udowodniono, że zabieg ten zwiększa grubość skóry między innymi pobudzając odbudowę włókien kolagenowych i elastylowych i lepsze napięcie skóry. Zabieg laserowego frakcjonowania skóry laserem frakcjonującym ablacyjnym CO2 z wbudowanym skanerem maksymalizuje bezpieczeństwo pacjenta zapobiegając nadmiernym jej uszkodzeniom, natomiast chłodzenie zapewnia
komfort w czasie zabiegu – działa znieczulająco. Dzięki możliwości płynnej i niezależnej regulacji wszystkich parametrów: energii, gęstości pokrycia, głębokości penetracji, a także wielkości i kształtu plamki pozwala na w pełni zindywidualizowane podejście terapeutyczne do każdego pacjenta.

Zabieg frakcjonowania skóry laserem ablacyjnym CO2 – frakcjonującym (tzw. zabieg resurfacingu), czyli odtworzenia powierzchni skóry polega na pobudzeniu skóry do produkcji własnych włókien kolagenowych i elastynowych. Zabieg ten obejmuje całą powierzchnię skóry w leczonym regionie, także tą, do której nie mają zastosowania wypełniacze (np. okolica przeduszna). Efekt zaczyna pojawiać się w ciągu kilku dni i narasta do trzech miesięcy, nie ustępuje nagle, jak np. po toksynie botulinowej i podlega normalnym procesom starzenia. Po zabiegu należy stosować fotoprotekcję – kremy z filtrem i unikać opalania się przez 6 tygodni. Zabieg laserem frakcjonującym ablacyjnym jest alternatywą dla niezwykle rzadko stosowanego pilingu fenolowego, który jest zabiegiem przeprowadzanym w znieczuleniu ogólnym i wymaga ponad tygodniowego wyłączenia się z życia społecznego.

Działanie lasera jest dwuetapowe:
Pierwsze 4 – 6 tygodni – indukujemy całkowitą przebudowę naskórka, co powoduje redukcję przebarwień, poprawę kolorytu i napięcia skóry i redukcję płytkich zmarszczek, skóra dzień po dniu staje się rozświetlona i pełna blasku.
W ciągu 3 – 4 miesięcy przebudowie ulega struktura kolagenu i elastyny w skórze, rośnie jej grubość i napięcie skóry, a także gęstość włókien. Następuje dalsza poprawa kolorytu i gładkości skóry, jak też spłycenie blizn zanikowych i spłaszczenie blizn przerostowych.

Wskazania:

 • Zmarszczki mimiczne twarzy i szyi
 • Spadek napięcia skóry podbródka
 • Blizny potrądzikowe i pooparzeniowe – zanikowe i przerosłe
 • Przebarwienia
 • Rozstępy
 • Spadek napięcia skóry brzucha i piersi
 • Rozszerzone pory – ogólna poprawa faktury skóry
 • Usuwanie włókniaków i innych zmian przerostowych na skórze

Przeciwwskazania:

 • Ciąża, okres karmienia
 • Leki przeciwkrzepliwe
 • Przyjmowanie izotretioniny w ciągu ostatnich 6 miesięcy
 • Aktywna opryszczka
 • Leki fotouczulające
 • Stosowanie samoopalaczy w ciągu ostatnich 2 tygodni (w przypadku tego lasera opalenizna
  nie przeszkadza)
Kontakt 605 885 343 kontakt@excellenceplace.pl