Historia Kliniki - Excellence Place
17467
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-17467,page-child,parent-pageid-15423,cookies-not-set,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Historia Kliniki

Excellence Place to nowoczesna placówka medyczna,

która powstała w czerwcu 2016, jako kontynuacja i rozszerzenie działalności dr Edyty Pankowskiej – Pryt oraz współpracujących z Kliniką specjalistów.

Nowa Klinika jest dedykowana w całości Pacjentkom i Pacjentom korzystającym z najnowszych osiągnięć medycyny estetycznej na światowym poziomie, wydobywającej naturalne piękno i pozwalającej cieszyć się nim w pełni.

W Excellence Place zajmujemy się odmładzaniem twarzy i ciała, leczeniem żylaków podudzi, obrzęków limfatycznych, nadwagi i cellulitu, leczeniem chrapania, a także dermatochirurgią. W ofercie mamy także zabiegi z zakresu nowoczesnej ginekologii estetycznej. Zależy nam na tym, by zadbać o naszych Pacjentów kompleksowo, znacząco poprawiając ich komfort życia w każdej sferze, także duchowej. Dlatego poszerzyliśmy naszą ofertę o doradztwo dietetyczne oraz coaching, aby osoby, które nas odwiedzają miały poczucie, że troszczymy się o ich doskonały nastrój i jakość życia we wszystkich aspektach.

Także Panowie znajdą u nas przyjazne miejsce dla siebie. Od kilku lat narasta bowiem trend kompleksowego dbania o siebie wśród mężczyzn. Nasi Pacjenci mają do dyspozycji, oprócz zabiegów medycyny estetycznej, także całą strefę mężczyzn, gdzie na pewno odnajdą istotne dla siebie zabiegi.

W Klinice Excellence Place pracują doświadczeni lekarze i profesjonaliści, a my nieustająco dbamy o ciągły rozwój całego naszego personelu. W naszej pracy wykorzystujemy urządzenia i preparaty wyłącznie najwyższej jakości, renomowanych firm, posiadające certyfikaty EU i FDA. Gwarantujemy, iż zabiegi, które wykonujemy są indywidualnie dobrane do potrzeb każdego naszego Pacjenta i poprzedzone profesjonalnym wywiadem lekarskim.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, stworzoną specjalnie dla wymagających Pacjentek i Pacjentów.

Do zobaczenia w pięknym miejscu!

Kontakt 605 885 343 kontakt@excellenceplace.pl