ZESPÓŁ - Excellence Place
17471
page-template-default,page,page-id-17471,page-child,parent-pageid-15423,cookies-not-set,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

ZESPÓŁ

ZESPÓŁ
img_3665
Lekarz medycyny estetycznej
Właściciel Kliniki
Lek. med.
Edyta Pankowska-Pryt
Czytaj więcej

Absolwentka wydziału lekarskiego Akademii Medycznej w Łodzi.

Od 2007 zajmuje się Medycyną Estetyczną.
Ukończyła Dwuletni Program Kształcenia w Międzynarodowym Centrum Kształcenia Medycyny Anti-Aging przy Stowarzyszeniu Lekarzy Dermatologów Estetycznych w Warszawie w latach – 2010-2012

Ukończyła następujące kursy z zakresu Medycyny Estetycznej

  • Techniki zabiegowe w dermatologii estetycznej.
  • Holistyczne Podejście do pacjenta w medycynie anti-aging.
  • Program szkoleniowy Sculptra.
  • Training course, Level 2 of utilization of Enerpeel in treatment of different skin pathologies.
  • Mezoterapia igłowa Dermaheal. Techniki stosowania peelingu Skinproject Nanopeel.
  • Warszaty szkoleniowe z zakresu stosowania wypełniacza Radiesse – preparatu na bazie hydroksyapatytu wapnia w korekcie tkanek miękkich.
  • Certificate of attendence en Allergan Educational Program at workshops on joined techniques in fascial rejuvenation.
Karolina
Kosmetolog
Menedżer Kliniki
Mgr Karolina Chrobot
Czytaj więcej

Dyplomowany kosmetolog, magister biotechnologii kosmetologicznej. Absolwentka Uniwersytetu Opolskiego.

 

Członek Polskiego Stowarzyszenia Kosmetologii i Medycyny Estetycznej. Posiada liczne certyfikaty uprawniające do wykonywania zabiegów z zakresu medycyny regeneracyjnej, kosmetologii estetycznej, laseroterapii oraz modelowania sylwetki.

 

Posada bogate doświadczenie w dziedzinie kosmetologii, które zdobywała w renomowanych klinikach medycyny estetycznej. Specjalizuje się w zabiegach laserowych, termoliftingu RF, peelingach medycznych, procedurach anty-aging, a także w zabiegach na ciało. Pasjonatka nowych technologii. Nieustannie pogłębia wiedzę z zakresu kosmetologii.

Z ogromną przyjemnością udziela wyczerpujących informacji dotyczących zabiegów wykonywanych w Klinice. Świetnie odnajduje się w tematyce ginekologii estetycznej. Uwielbia kontakt z ludźmi. Niezwykle zaangażowana w swoją pracę. Motto: Praca to pasja.

Certyfikaty
Ela
Kosmetolog
Elżbieta Bojanowska
Czytaj więcej

Kosmetolog z zamiłowania i wyboru. Specjalizuje się w szeroko pojętej kosmetyce twarzy i ciała, a jej domeną są terapie łączone anti-aging. Cechuje ją indywidualne podejście do każdego pacjenta oraz niezwykła staranność. W czasie wolnym gotuje, czyta i uwielbia długie spacery ze swoim psem.

Ewa
Koordynator recepcji
Ewa Grygiel
Czytaj więcej

Z wykształcenia socjolog. Jej pasją są kontakty z ludźmi, ciekawe rozmowy i oczywiście zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Uważa, że każdy zasługuje na to, by poczuć się pięknie i luksusowo. Prywatnie matka syna Leona, lubiąca pieczenie ciast oraz dobrą książkę.

slawomir-wawrzynczak
Chirurg, flebolog, proktolog, lekarz medycyny estetycznej
Lek. med.
Sławomir Wawrzyńczak
Czytaj więcej

Sławomir Wawrzyńczak jest specjalistą chirurgiem oraz lekarzem medycyny estetycznej.

Jest absolwentem Akademii Medycznej w Łodzi, a w 2001 roku z wyróżnieniem uzyskał tytuł specjalisty chirurgii ogólnej.

Ukończył Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej w Warszawie, jest również członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej.

Swoje doświadczenie zdobywał podczas licznych konferencji i szkoleń medycznych.

Posiadacz licznych Certyfikatów dokumentujących umiejętności z zakresu medycyny estetycznej, chirurgii naczyń, flebologii, proktologii oraz badań USG.

Ogromna wiedza i doświadczenie połączone z trafną diagnostyką oraz umiejętnością doboru właściwej terapii skutkują odmłodzeniem wyglądu pacjenta, jak i zwiększeniem jego sił witalnych.

Kompleksowe programy zabiegów wykonywane są przy dbałości o najwyższe standardy, a etyka lekarska, jak i pasja zawodowa zawsze stanowi priorytet dla Sławomira Wawrzyńczaka.

Specjalizuje się w zabiegach ambulatoryjnych chirurgii estetycznej (zmiany skórne – znamiona, brodawki, torbiele, kaszaki, tłuszczaki, blizny, leczenie wrastających paznokci i grzybicy paznokci), w medycynie estetycznej (likwidacja naczynek, depilacja, fotoodmładzanie, laseroterapia, wypełniacze, osocze bogatopłytkowe – REGENERIS, mezoterapia, leczenie trądziku, blizny), w leczeniu otyłości (lipoliza laserowa i iniekcyjna), flebologii (skleroterapia i laseroterapia żylaków), a także w proktologii (m.in.małoinwazyjne leczenie hemoroidów). Wykonuje zabiegi przy użyciu nowoczesnego sprzętu – różnego rodzaju lasery firmy FOTONA.

monika-krolikowska-antczak
Specjalista dermatolog-wenerolog, lekarz medycyny estetycznej
Lek. med.
Monika Królikowska-Antczak
Czytaj więcej

Jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Odbyła specjalizację z Dermatologii i Wenerologii w Klinice Dermatologii Collegium Medicum UJ w Krakowie. Ukończyła studia doktoranckie na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Łodzi w Zakładzie Psychodermatologii Katedry Immunologii Klinicznej i Mikrobiologii. Medycyną estetyczną zajmuje się od 2006r. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego i Sekcji Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Uczestniczy w konferencjach medycznych i zjazdach medycyny estetycznej w Polsce i za granicą. Prowadzi szkolenia z zakresu medycyny estetycznej.

Sofia
Ginekolog
Dr n. med.
Sofija Mandryka-Stankewycz
Czytaj więcej

Certyfikowany specjalista z zakresu ginekologii estetycznej.

 

W Klinice wykonuje zabiegi w oparciu o laseroterapię pochwy, odmłodzenie narządów zewnętrznych, podawanie kwasu hialuronowego w okolice intymne.

 

Permanentnie podnosi swoje kwalifikacje poprzez udział w licznych szkoleniach, sympozjach oraz kongresach.

_mg_0353-2
Ginekolog
Lek. med.
Agnieszka Osińska
Czytaj więcej

Absolwentka Wydziału Lekarskiego oraz Wydziału Nauk o Zdrowiu Akademii Medycznej im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

 

Członek Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego. Dr Agnieszka Osińska posiada wieloletnie doświadczenie oraz liczne certyfikaty umożliwiające wykonywanie zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej, także z zastosowaniem wiązki laserowej.

 

Wykonuje zabieg labioplastyki, implantację nici ginekologicznych, a także zajmuje się zabiegami związanymi z podaniem kwasu hialuronowego w okolice intymne.

W swojej praktyce lekarskiej ginekologa-położnika dr Agnieszka Osińska uczestniczyła w licznych szkoleniach z zakresu ginekologii, położnictwa oraz medycyny estetycznej.

 

W 2009 roku uzyskała międzynarodowy certyfikat European Federation fos Colposcopy and Pathology of LFGT. Uczestniczka szkoleń z ginekologii estetycznej pod kierunkiem dr n. Med. Ivan Fistonić’a, dr Reda Alinsoda, dr Nicola Zerbinati’ego.

joanna-michalska
Laryngolog, lekarz medycyny estetycznej
dr n.med. Joanna Michalska
Czytaj więcej

SPECJALIZACJE: lekarz specjalista z otorynolaryngologii.

UKOŃCZONE SZKOŁY: 2008 – Uniwersytet Medyczny: wydział lekarski; 2016 – zakończenie przewodu doktorskiego obroną; 2017 – uzyskanie tytuły specjalisty.

UDZIELANIE KONSULTACJI: pod względem laryngologicznym: w schorzeniach nosa, zatok przynosowych, uszu, ślinianek, migdałków, krtani oraz w takich dolegliwościach jak niedosłuch, szumy uszne, zawroty głowy, chrapanie i bezdechy senne

WYKSZTAŁCENIE
1. lekarz specjalista z kilkuletnim doświadczeniem klinicznym
– uzyskanie tytułu specjalisty w dziedzinie otorynolaryngologii – 28.03.2017r.
– uzyskanie tytułu doktora nauk medycznych w zakresie medycyny na podstawie pracy „OCENA ZABURZEŃ SNU U CHORYCH Z JEDNOSTRONNYM LUB OBUSTRONNYM UPOŚLEDZENIEM DROŻNOŚCI NOSA” – 08.06.2016r.
2. ukończone kursy specjalizacyjne z medycyny estetycznej
– 03.2011 Łódź, Centrum Medyczne WODNA 25 – Klinika chirurgii estetycznej i laryngologii:
Pilingii chemiczne
– 06.2010 Łódź, Centrum Medyczne WODNA 25 – Klinika chirurgii estetycznej i laryngologii:
Toksyna botulinowa i kwas hialuronowy – kurs zaawansowany
– 02.10.2009 Łódź, DERMED:
Metody korekcji zmarszczek i defektów skóry twarzy (wypełniacze i implanty)
– 10.10.2009 Łódź, DERMED:
Metody leczenia objawów starzenia skóry twarzy (toksyna botulinowa), techniki podstawowe
– 10.10.2009 Łódź, DERMED:
Modelowanie twarzy i wypełnianie linii zmarszczkowych
Toksyna botulinowa w górnej i dolnej części twarzy

Coach
Izabela Dubiak
Czytaj więcej

Posiadam 8-letnie doświadczenie w przygotowaniu i prowadzeniu szkoleń w zakresie komunikacji, prezentacji, efektywności osobistej oraz coachingu indywidualnym. Posiadam solidne doświadczenie w biznesie nabyte w międzynarodowych koncernach, a moje interdyscyplinarne zainteresowania zwiększają wartość prowadzonych szkoleń i indywidualnych sesji.

Jestem certyfikowanym trenerem Insight Discovery, Coaching Clinic, ukończyłam Zawodowe Studia Coachingu w Instytucie Komunikacji Mukoid zatwierdzonego przez ISF.

Prowadzę: life coaching (nastawiony na relacje i życie osobiste), coaching biznesowy (związany z rozwojem, karierą),  coaching personalny  (nastawiony na rozbudowę sfery wewnętrznej człowieka).

Certyfikaty
Kontakt 605 885 343 kontakt@excellenceplace.pl