ZESPÓŁ - Excellence Place
17471
page-template-default,page,page-id-17471,page-child,parent-pageid-15423,cookies-not-set,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

ZESPÓŁ

ZESPÓŁ
img_3665
Lekarz medycyny estetycznej
Właściciel Kliniki
Lek. med.
Edyta Pankowska-Pryt
Czytaj więcej

Absolwentka wydziału lekarskiego Akademii Medycznej w Łodzi.

Od 2007 zajmuje się Medycyną Estetyczną.
Ukończyła Dwuletni Program Kształcenia w Międzynarodowym Centrum Kształcenia Medycyny Anti-Aging przy Stowarzyszeniu Lekarzy Dermatologów Estetycznych w Warszawie w latach – 2010-2012

Ukończyła następujące kursy z zakresu Medycyny Estetycznej

  • Techniki zabiegowe w dermatologii estetycznej.
  • Holistyczne Podejście do pacjenta w medycynie anti-aging.
  • Program szkoleniowy Sculptra.
  • Training course, Level 2 of utilization of Enerpeel in treatment of different skin pathologies.
  • Mezoterapia igłowa Dermaheal. Techniki stosowania peelingu Skinproject Nanopeel.
  • Warszaty szkoleniowe z zakresu stosowania wypełniacza Radiesse – preparatu na bazie hydroksyapatytu wapnia w korekcie tkanek miękkich.
  • Certificate of attendence en Allergan Educational Program at workshops on joined techniques in fascial rejuvenation.
Ewa
Koordynator recepcji
Ewa Grygiel
Czytaj więcej

Z wykształcenia socjolog. Jej pasją są kontakty z ludźmi, ciekawe rozmowy i oczywiście zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Uważa, że każdy zasługuje na to, by poczuć się pięknie i luksusowo. Prywatnie matka syna Leona, lubiąca pieczenie ciast oraz dobrą książkę.

slawomir-wawrzynczak
Chirurg, flebolog, proktolog, lekarz medycyny estetycznej
Lek. med.
Sławomir Wawrzyńczak
Czytaj więcej

Sławomir Wawrzyńczak jest specjalistą chirurgiem oraz lekarzem medycyny estetycznej.

Jest absolwentem Akademii Medycznej w Łodzi, a w 2001 roku z wyróżnieniem uzyskał tytuł specjalisty chirurgii ogólnej.

Ukończył Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej w Warszawie, jest również członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej.

Swoje doświadczenie zdobywał podczas licznych konferencji i szkoleń medycznych.

Posiadacz licznych Certyfikatów dokumentujących umiejętności z zakresu medycyny estetycznej, chirurgii naczyń, flebologii, proktologii oraz badań USG.

Ogromna wiedza i doświadczenie połączone z trafną diagnostyką oraz umiejętnością doboru właściwej terapii skutkują odmłodzeniem wyglądu pacjenta, jak i zwiększeniem jego sił witalnych.

Kompleksowe programy zabiegów wykonywane są przy dbałości o najwyższe standardy, a etyka lekarska, jak i pasja zawodowa zawsze stanowi priorytet dla Sławomira Wawrzyńczaka.

Specjalizuje się w zabiegach ambulatoryjnych chirurgii estetycznej (zmiany skórne – znamiona, brodawki, torbiele, kaszaki, tłuszczaki, blizny, leczenie wrastających paznokci i grzybicy paznokci), w medycynie estetycznej (likwidacja naczynek, depilacja, fotoodmładzanie, laseroterapia, wypełniacze, osocze bogatopłytkowe – REGENERIS, mezoterapia, leczenie trądziku, blizny), w leczeniu otyłości (lipoliza laserowa i iniekcyjna), flebologii (skleroterapia i laseroterapia żylaków), a także w proktologii (m.in.małoinwazyjne leczenie hemoroidów). Wykonuje zabiegi przy użyciu nowoczesnego sprzętu – różnego rodzaju lasery firmy FOTONA.

monika-krolikowska-antczak
Specjalista dermatolog-wenerolog, lekarz medycyny estetycznej
Lek. med.
Monika Królikowska-Antczak
Czytaj więcej

Jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Odbyła specjalizację z Dermatologii i Wenerologii w Klinice Dermatologii Collegium Medicum UJ w Krakowie. Ukończyła studia doktoranckie na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Łodzi w Zakładzie Psychodermatologii Katedry Immunologii Klinicznej i Mikrobiologii. Medycyną estetyczną zajmuje się od 2006r. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego i Sekcji Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Uczestniczy w konferencjach medycznych i zjazdach medycyny estetycznej w Polsce i za granicą. Prowadzi szkolenia z zakresu medycyny estetycznej.

Sofia
Ginekolog
Dr n. med.
Sofija Mandryka-Stankewycz
Czytaj więcej

Certyfikowany specjalista z zakresu ginekologii estetycznej.

 

W Klinice wykonuje zabiegi w oparciu o laseroterapię pochwy, odmłodzenie narządów zewnętrznych, podawanie kwasu hialuronowego w okolice intymne.

 

Permanentnie podnosi swoje kwalifikacje poprzez udział w licznych szkoleniach, sympozjach oraz kongresach.

_mg_0353-2
Ginekolog
Lek. med.
Agnieszka Osińska
Czytaj więcej

Absolwentka Wydziału Lekarskiego oraz Wydziału Nauk o Zdrowiu Akademii Medycznej im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

 

Członek Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego. Dr Agnieszka Osińska posiada wieloletnie doświadczenie oraz liczne certyfikaty umożliwiające wykonywanie zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej, także z zastosowaniem wiązki laserowej.

 

Wykonuje zabieg labioplastyki, implantację nici ginekologicznych, a także zajmuje się zabiegami związanymi z podaniem kwasu hialuronowego w okolice intymne.

W swojej praktyce lekarskiej ginekologa-położnika dr Agnieszka Osińska uczestniczyła w licznych szkoleniach z zakresu ginekologii, położnictwa oraz medycyny estetycznej.

 

W 2009 roku uzyskała międzynarodowy certyfikat European Federation fos Colposcopy and Pathology of LFGT. Uczestniczka szkoleń z ginekologii estetycznej pod kierunkiem dr n. Med. Ivan Fistonić’a, dr Reda Alinsoda, dr Nicola Zerbinati’ego.

joanna-michalska
Laryngolog, lekarz medycyny estetycznej
dr n.med. Joanna Michalska
Czytaj więcej

SPECJALIZACJE: lekarz specjalista z otorynolaryngologii.

UKOŃCZONE SZKOŁY: 2008 – Uniwersytet Medyczny: wydział lekarski; 2016 – zakończenie przewodu doktorskiego obroną; 2017 – uzyskanie tytuły specjalisty.

UDZIELANIE KONSULTACJI: pod względem laryngologicznym: w schorzeniach nosa, zatok przynosowych, uszu, ślinianek, migdałków, krtani oraz w takich dolegliwościach jak niedosłuch, szumy uszne, zawroty głowy, chrapanie i bezdechy senne

WYKSZTAŁCENIE
1. lekarz specjalista z kilkuletnim doświadczeniem klinicznym
– uzyskanie tytułu specjalisty w dziedzinie otorynolaryngologii – 28.03.2017r.
– uzyskanie tytułu doktora nauk medycznych w zakresie medycyny na podstawie pracy „OCENA ZABURZEŃ SNU U CHORYCH Z JEDNOSTRONNYM LUB OBUSTRONNYM UPOŚLEDZENIEM DROŻNOŚCI NOSA” – 08.06.2016r.
2. ukończone kursy specjalizacyjne z medycyny estetycznej
– 03.2011 Łódź, Centrum Medyczne WODNA 25 – Klinika chirurgii estetycznej i laryngologii:
Pilingii chemiczne
– 06.2010 Łódź, Centrum Medyczne WODNA 25 – Klinika chirurgii estetycznej i laryngologii:
Toksyna botulinowa i kwas hialuronowy – kurs zaawansowany
– 02.10.2009 Łódź, DERMED:
Metody korekcji zmarszczek i defektów skóry twarzy (wypełniacze i implanty)
– 10.10.2009 Łódź, DERMED:
Metody leczenia objawów starzenia skóry twarzy (toksyna botulinowa), techniki podstawowe
– 10.10.2009 Łódź, DERMED:
Modelowanie twarzy i wypełnianie linii zmarszczkowych
Toksyna botulinowa w górnej i dolnej części twarzy

Coach
Izabela Dubiak
Czytaj więcej

Posiadam 8-letnie doświadczenie w przygotowaniu i prowadzeniu szkoleń w zakresie komunikacji, prezentacji, efektywności osobistej oraz coachingu indywidualnym. Posiadam solidne doświadczenie w biznesie nabyte w międzynarodowych koncernach, a moje interdyscyplinarne zainteresowania zwiększają wartość prowadzonych szkoleń i indywidualnych sesji.

Jestem certyfikowanym trenerem Insight Discovery, Coaching Clinic, ukończyłam Zawodowe Studia Coachingu w Instytucie Komunikacji Mukoid zatwierdzonego przez ISF.

Prowadzę: life coaching (nastawiony na relacje i życie osobiste), coaching biznesowy (związany z rozwojem, karierą),  coaching personalny  (nastawiony na rozbudowę sfery wewnętrznej człowieka).

Certyfikaty
Kontakt 605 885 343 kontakt@excellenceplace.pl