ZESPÓŁ - Excellence Place
17471
page-template-default,page,page-id-17471,page-child,parent-pageid-15423,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

ZESPÓŁ

ZESPÓŁ
img_3665
Lekarz medycyny estetycznej
Właściciel Kliniki
Lek. med.
Edyta Pankowska-Pryt
Czytaj więcej

Absolwentka wydziału lekarskiego Akademii Medycznej w Łodzi.

Od 2007 zajmuje się Medycyną Estetyczną.
Ukończyła Dwuletni Program Kształcenia w Międzynarodowym Centrum Kształcenia Medycyny Anti-Aging przy Stowarzyszeniu Lekarzy Dermatologów Estetycznych w Warszawie w latach – 2010-2012

Ukończyła następujące kursy z zakresu Medycyny Estetycznej

  • Techniki zabiegowe w dermatologii estetycznej.
  • Holistyczne Podejście do pacjenta w medycynie anti-aging.
  • Program szkoleniowy Sculptra.
  • Training course, Level 2 of utilization of Enerpeel in treatment of different skin pathologies.
  • Mezoterapia igłowa Dermaheal. Techniki stosowania peelingu Skinproject Nanopeel.
  • Warszaty szkoleniowe z zakresu stosowania wypełniacza Radiesse – preparatu na bazie hydroksyapatytu wapnia w korekcie tkanek miękkich.
  • Certificate of attendence en Allergan Educational Program at workshops on joined techniques in fascial rejuvenation.
Karolina
Kosmetolog
Menedżer Kliniki
Mgr Karolina Chrobot
Czytaj więcej

Dyplomowany kosmetolog, magister biotechnologii kosmetologicznej. Absolwentka Uniwersytetu Opolskiego.

 

Członek Polskiego Stowarzyszenia Kosmetologii i Medycyny Estetycznej. Posiada liczne certyfikaty uprawniające do wykonywania zabiegów z zakresu medycyny regeneracyjnej, kosmetologii estetycznej, laseroterapii oraz modelowania sylwetki.

 

Posada bogate doświadczenie w dziedzinie kosmetologii, które zdobywała w renomowanych klinikach medycyny estetycznej. Specjalizuje się w zabiegach laserowych, termoliftingu RF, peelingach medycznych, procedurach anty-aging, a także w zabiegach na ciało. Pasjonatka nowych technologii. Nieustannie pogłębia wiedzę z zakresu kosmetologii.

Z ogromną przyjemnością udziela wyczerpujących informacji dotyczących zabiegów wykonywanych w Klinice. Świetnie odnajduje się w tematyce ginekologii estetycznej. Uwielbia kontakt z ludźmi. Niezwykle zaangażowana w swoją pracę. Motto: Praca to pasja.

Certyfikaty
Ela
Kosmetolog
Elżbieta Bojanowska
Czytaj więcej

Kosmetolog z zamiłowania i wyboru. Specjalizuje się w szeroko pojętej kosmetyce twarzy i ciała, a jej domeną są terapie łączone anti-aging. Cechuje ją indywidualne podejście do każdego pacjenta oraz niezwykła staranność. W czasie wolnym gotuje, czyta i uwielbia długie spacery ze swoim psem.

Ewa
Koordynator recepcji
Ewa Grygiel
Czytaj więcej

Z wykształcenia socjolog. Jej pasją są kontakty z ludźmi, ciekawe rozmowy i oczywiście zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Uważa, że każdy zasługuje na to, by poczuć się pięknie i luksusowo. Prywatnie matka syna Leona, lubiąca pieczenie ciast oraz dobrą książkę.

Sofia
Ginekolog
Dr n. med.
Sofija Mandryka-Stankewycz
Czytaj więcej

Certyfikowany specjalista z zakresu ginekologii estetycznej.

 

W Klinice wykonuje zabiegi w oparciu o laseroterapię pochwy, odmłodzenie narządów zewnętrznych, podawanie kwasu hialuronowego w okolice intymne.

 

Permanentnie podnosi swoje kwalifikacje poprzez udział w licznych szkoleniach, sympozjach oraz kongresach.

Mariusz-Masłowski
Chirurg naczyniowy
Dr n. med.
Mariusz Masłowski
Czytaj więcej

Doktor nauk medycznych, specjalista chirurgii ogólnej i naczyniowej.

Od 1992 roku pracownik Kliniki Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. M.Pirogowa w Łodzi, obecnie zastępca Ordynatora tego Oddziału. W 1999 roku uzyskał tytuł specjalisty chirurgii ogólnej i stopień doktora nauk medycznych.

Od początku swojej kariery zawodowej bardzo aktywnie uczestniczył w leczeniu chorych z chorobami naczyń obwodowych. W roku 2008 uzyskał tytuł specjalisty chirurgii naczyniowej. Stale monitoruje postępy w leczeniu chorób naczyń, w tym postępy w leczeniu chorób żył.

Coach
Izabela Dubiak
Czytaj więcej

Posiadam 8-letnie doświadczenie w przygotowaniu i prowadzeniu szkoleń w zakresie komunikacji, prezentacji, efektywności osobistej oraz coachingu indywidualnym. Posiadam solidne doświadczenie w biznesie nabyte w międzynarodowych koncernach, a moje interdyscyplinarne zainteresowania zwiększają wartość prowadzonych szkoleń i indywidualnych sesji.

Jestem certyfikowanym trenerem Insight Discovery, Coaching Clinic, ukończyłam Zawodowe Studia Coachingu w Instytucie Komunikacji Mukoid zatwierdzonego przez ISF.

Prowadzę: life coaching (nastawiony na relacje i życie osobiste), coaching biznesowy (związany z rozwojem, karierą),  coaching personalny  (nastawiony na rozbudowę sfery wewnętrznej człowieka).

Magdalena-Antoszewska
Chirurg
Dr n. med.
Magdalena Antoszewska
Czytaj więcej

Doktor nauk medycznych, specjalista chirurgii ogólnej.

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi w 2004 roku.

Od pierwszego roku studiów zaangażowana w realizację swojej pasji, jaką jest chirurgia, najpierw poprzez czynny udział w dyżurach jako student medycyny, następnie poprzez staż podyplomowy spędzony przy stole operacyjnym oraz sześcioletni staż specjalizacyjny uwieńczony pozytywnie egzaminem złożonym 28 marca 2012 roku.

W dziedzinie jej zainteresowań są również operacje żył i przepuklin wyłącznie w znieczuleniu miejscowym.

Starszy asystent w Oddziale Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. M. Pirogowa w Łodzi. Obecnie jest w trakcie specjalizacji z chirurgii naczyniowej.

_mg_0353-2
Ginekolog
Lek. med.
Agnieszka Osińska
Czytaj więcej

Absolwentka Wydziału Lekarskiego oraz Wydziału Nauk o Zdrowiu Akademii Medycznej im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

 

Członek Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego. Dr Agnieszka Osińska posiada wieloletnie doświadczenie oraz liczne certyfikaty umożliwiające wykonywanie zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej, także z zastosowaniem wiązki laserowej.

 

Wykonuje zabieg labioplastyki, implantację nici ginekologicznych, a także zajmuje się zabiegami związanymi z podaniem kwasu hialuronowego w okolice intymne.

W swojej praktyce lekarskiej ginekologa-położnika dr Agnieszka Osińska uczestniczyła w licznych szkoleniach z zakresu ginekologii, położnictwa oraz medycyny estetycznej.

 

W 2009 roku uzyskała międzynarodowy certyfikat European Federation fos Colposcopy and Pathology of LFGT. Uczestniczka szkoleń z ginekologii estetycznej pod kierunkiem dr n. Med. Ivan Fistonić’a, dr Reda Alinsoda, dr Nicola Zerbinati’ego.

Kontakt 605 885 343 kontakt@excellenceplace.pl