Promocje - Excellence Place
17492
page-template-default,page,page-id-17492,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Promocje

DOSKONAŁA PROMOCJA EP

 

WYJĄTKOWA OFERTA URODZINOWA!

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE – WAMPIRZY LIFTING

WARUNKI PROMOCJI:

  • Promocja dotyczy zabiegu na:
  • twarz – 400zł ( 600zł )
  • twarz + szyja – 600zł (800zł)
  • twarz + szyja + dekolt – 700zł (900zł)
  • skóra owłosiona głowy – 300zł (500zł)
  • Wyznaczenie wizyty na zabieg w cenie promocyjnej możliwe jest do 19.05.2018r. z realizacją zabiegu do 16.06.2018r.
  • Płatność po wykonanym zabiegu.
  • Konsultacja z lekarzem przed zabiegiem – bezpłatna!

Zabiegi z zastosowaniem Autologic Therapy PRP pozwalają w krótkim czasie osiągnąć bardzo dobre rezultaty w redukcji wiotkości skóry, zagęszczenia skóry zlokalizowanej w delikatnych okolicach (oczu, twarzy, szyi, dekoltu, dłoni), w leczeniu blizn, rozstępów, w przyspieszeniu procesu gojenia oraz hamowaniu wypadania włosów i leczeniu łysienia.

TAJEMNICA SKUTECZNEJ TERAPII „ODMŁADZAJĄCEJ”

Obecnie wiadomo, że za proces starzenia się skóry odpowiada nie tylko siła grawitacji, zanik tkanki tłuszczowej oraz spadek ilości kolagenu i elastyny. Mechanizm ten jest dużo bardziej złożony i wielokierunkowy, a jego ogniwa wzajemnie wpływają na siebie. Celem nadrzędnym skutecznych zabiegów medycyny estetycznej nie może być zatem jednokierunkowe działanie, jak np. uzupełnienie kolagenu, elastyny, czy też kwasu hialuronowego. Od skutecznego zabiegu odmładzającego wymagamy znacznie więcej. Musi on oddziaływać na wszystkie aspekty starzenia się skóry.

Takie właściwości posiada terapia z zastosowaniem autologicznego osocza bogatopłytkowego Autologic Therapy PRP.

Zabieg z zastosowaniem autologicznego osocza bogatopłytkowego jest absolutnie bezpieczny, naturalny i biokompatybilny z ciałem, bez ryzyka nietolerancji, alergii czy innych reakcji immunologicznych.

PRZEBIEG ZABIEGU AUTOLOGIC THERAPY PRP

Pierwszym etapem zabiegu jest pozyskanie osocza bogatopłytkowego. W tym celu pobiera się od Pacjenta, tuż przed planowanym zabiegiem, niewielką ilość krwi, za pomocą zamkniętego, próżniowego systemu składającego się z igły o dwóch ostrzach z zaworkiem bezpieczeństwa, uchwytu oraz sterylnej probówki z próżnią o kalibrowanej objętości, z zawartością ściśle określonego protokołem antykoagulantu.

Następnie umieszczamy probówki z krwią w specjalistycznej, uchylnokątowej wirówce medycznej w celu separacji osocza od pozostałych, cięższych frakcji krwi. Po kilku minutach wirowania wyjmujemy probówki i za pomocą sterylnych igieł i strzykawek pobieramy z nich osocze, które w kolejnym kroku zostanie zaaplikowane pacjentowi za pomocą cienkich igieł do mezoterapii

DLA KOGO ZABIEG?

Zabieg Autologic Therapy PRP przeznaczony jest do stosowania zarówno w profilaktyce jak i leczeniu, dlatego też zaleca się go wszystkim osobom, bez względu na wiek, które dostrzegają u siebie oznaki starzenia się, gdy ich skóra staje się wiotka, sucha, zmęczona i pozbawiona elastyczności lub gdy pojawiają się przebarwienia i zmarszczki. Sygnałem do rozpoczęcia terapii powinny być również pojawiające się lub już istniejące rozstępy, blizny lub trudno gojące się rany. Zabiegi są też bardzo skuteczne w profilaktyce i leczeniu chorób skóry głowy (wypadanie włosów, łysienie).

EFEKTY

Terapia z zastosowaniem autologicznego osocza bogatopłytkowego pozwala uzyskać naturalne, trwałe efekty regeneracji i odbudowy skóry widoczne jako: poprawa elastyczności, napięcia i gęstości skóry, wygładzenie zmarszczek, odmłodzenie i ujednolicenie kolorytu skóry.

W przypadku leczenia nadmiernego wypadania włosów regeneracja i stymulacja komórek macierzystych powoduje odrost większej ilości zdrowych i mocniejszych włosów. Zabieg jest skuteczny zarówno u kobiet, jak i mężczyzn.

ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ. ODDAJ SIĘ W RĘCE WYKWALIFIKOWANYCH SPECJALISTÓW.

 

 

Kontakt 605 885 343 kontakt@excellenceplace.pl