Promocje - Excellence Place
19906
page-template-default,page,page-id-19906,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Promocje

DOSKONAŁA PROMOCJA EP

PROMOCJE NOWOROCZNE:

 • Fotona 4D – 2500zł  + osocze bogatopłytkowe PRP na twarz GRATIS oraz AUTOLOGIC KREM PRP do pielęgnacji domowej GRATIS
 • Depilacja laserowa – Przy zakupie zabiegów na dwie partie 50% rabatu na mniejszą okolicę. Chłodzenie Cryo ZIMMER – gratis!
 • Laserowe zamykanie naczynek – Cała twarz – 350zł (zamiast 500zł), policzki –  200zł (zamiast 300zł).

 

Warunki promocji:

 

Oferta ważna do: 30.01.2018r. – w tym czasie należy wykonać zabieg! W przypadku serii zabiegów kontynuacja ich w kolejnych miesiącach w cenie promocyjnej!


FOTONA 4D – Nowatorski Lifting Laserowy! 

PROMOCJA DOTYCZY zabiegu na twarz, który składa się aż z 4-ech procedur zabiegowych:

 1. Endolifting,
 2. FraC3,
 3. Piano
 4. Superfacial

 

Więcej informacji o zabiegu Fotona 4D: http://excellenceplace.pl/oferta/fotona/endolifting/

Dlaczego warto połączyć zabieg FOTONA 4D z osoczem bogatopłytkowym PRP? 

Zabiegi z zastosowaniem Autologic Therapy PRP przyspiesza proces gojenia oraz regeneracji skóry po zabiegach laserowych, dzięki czemu okres rekonwalescencji jest skrócony do minimum. Ponadto, osocze bogatopłytkowe pozwala w krótkim czasie osiągnąć bardzo dobre rezultaty w redukcji wiotkości skóry, zagęszczenia skóry. Połączenie tak doskonałych terapii podczas jednego zabiegu pozwala na uzyskanie maksymalnych efektów zabiegowych!

 

Terapia z zastosowaniem autologicznego osocza bogatopłytkowego PRP pozwala uzyskać naturalne, trwałe efekty regeneracji i odbudowy skóry widoczne jako: poprawa elastyczności, napięcia i gęstości skóry, wygładzenie zmarszczek, odmłodzenie i ujednolicenie kolorytu skóry.

 

Zabieg z zastosowaniem autologicznego osocza bogatopłytkowego jest absolutnie bezpieczny, naturalny i biokompatybilny z ciałem, bez ryzyka nietolerancji, alergii czy innych reakcji immunologicznych.

Stwórz własny krem AUTOLOGIC KREM PRP

Autologic Krem jest wskazany do regeneracji i odbudowy skóry, łagodzenia podrażnień i mikrourazów, głębokiego nawilżenia, codziennej pielęgnacji skóry bardzo suchej i wrażliwej, redukcji wiotkości, przywrócenia jędrności i elastyczności oraz zmniejszenia widoczności zmarszczek.

Niepowtarzalnymi zaletami kremu Autologic są:

 • specjalistyczna, spersonalizowana formuła z dodatkiem komórek macierzystych
 • bardzo wysoka skuteczność działania
 • bogactwo składników aktywnych
 • wszechstronność działania
 • wysoki profil bezpieczeństwa formuły


Depilacja Laserowa

–  

USUWANIE NADMIERNEGO OWŁOSIENIA NAJNOWOCZEŚNIEJSZYM LASEREM – FOTONA DYNAMIS SP

 USUWANIE NADMIERNEGO OWŁOSIENIA NAJNOWOCZEŚNIEJSZYM LASEREM – FOTONA DYNAMIS SP

ZALETY STOSOWANIA LASERA FOTONA DYNAMIS SP DO USUWANIA NADMIERNEGO OWŁOSIENIA:

 • Niekwestionowaną zaletą lasera Fotona DYNAMIS SP jest to, że zabieg jest bardzo szybki, prosty. Kosmetolog dobiera indywidualnie wielkość plamki zabiegowej do danego miejsca ustawia parametry za pomocą specjalnie opracowanych modułów w programach terapeutycznych oraz biorąc pod uwagę grubość włosa, jego kolor oraz rozmieszczenie, dzięki czemu zabieg jest skuteczny.
 • Dodatkowym atutem podczas zabiegu jest chłodziarka ZimmerCrio która podczas zabiegu chłodzi pacjenta zimnem. Chłodzenie kontaktowe sprawia, żezabieg jest praktycznie bezbolesny i bardzo komfortowy. Laserowe usuwanie owłosienia można wykonać nawet w 15 minut w zależności od obszaru.
 • Usuwanie owłosienia za pomocą skanera –funkcja skanera Fotona jest najlepszą metodą, która zapewnia pełne pokrycie podczas usuwania nadmiernego owłosienia dużych obszarów skóry.

Więcej informacji o zabiegu depilacji laserowej: http://excellenceplace.pl/oferta/depilacja-laserowa/


Laserowe zamykanie naczynek najnowocześniejszym systemem laserowym Fotona Dynamis SP

 

Wybierając zabieg laserem FOTONA Dynamis SP (Nd-Yag 1064), wybierasz innowacyjność technologiczną, perfekcję techniczną oraz niedoścignione rezultaty kliniczne. Dzięki wysokiemu poziomowi precyzji laser uzyskuje najlepsze wyniki zabiegowe.

Więcej informacji o zabiegu laserowego zamykania naczynek:  http://excellenceplace.pl/oferta/fotona/zamykanie-naczyn-leczenie-rumienia/

Kontakt 605 885 343 kontakt@excellenceplace.pl