Promocje - Excellence Place
19906
page-template-default,page,page-id-19906,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Promocje

DOSKONAŁA PROMOCJA EP

ZACZNIJ JUŻ DZIŚ PRZYGOTOWANIA DO SYLWESTRA!

 FOTONA 4D – Nowatorski Lifting Laserowy! 

 

 

PROMOCJA DOTYCZY zabiegu na twarz, który składa się aż z 4-ech procedur zabiegowych:

 1. Endolifting,
 2. FraC3,
 3. Piano
 4. Superfacial

CENA ZABIEGU: 2500zł (3000zł) + osocze bogatopłytkowe PRP na twarz GRATIS oraz AUTOLOGIC KREM PRP do pielęgnacji domowej GRATIS

 

_______________________________________

 

➡️Oferta ważna do: 30.11.2017r. – w tym czasie rezerwacja zabiegu z możliwością wykonania do końca grudnia 2017r.

_______________________________________

Co to jest Fotona 4D?

Fotona 4D to nieinwazyjny laserowy lifting twarzy realizowany poprzez synergiczne połączenie czterech procedur zabiegowych w jednej terapii. Do tych procedur zaliczamy: endolifting, FraC3, Piano, oraz Superfacial.

Na czym polega zabieg?

Dzięki szerokim możliwościom długości fali Nd:Yag oraz Er:Yag, Fotona umożliwia wykonanie wielowymiarowych zabiegów, w tym nowatorskiego liftingu 4D. Zabieg polega na działaniu światłem lasera na  określone partie skóry twarzy, szyi bądź dekoltu. Kompleksowa terapia liftingująca 4D składa się z 4 etapów o określonym działaniu. Uzupełniające się długości fal Er:Yag oraz Nd:Yag umożliwiają działanie lasera w głębokich, pośrednich ora powierzchownych strukturach skóry. Fotona 4D jest wykonywany zarówno na zewnętrznej powierzchni twarzy jak i wewnątrz jamy ustnej. Ten sposób przeprowadzania zabiegu pozwala na kurczenie się kolagenu na całej grubości skóry umożliwiając tym samym osiągnięcie trwałego ujędrnienia skóry oraz jej wypełnienia bez stosowania wypełniaczy.

Endolifting polega na skanowaniu wewnętrznych mięśni w jamie ustnej, bocznych mięśni jarzmowych oraz górnej i dolnej części ust. Celem tego etapu zabiegu jest zwiększenie napięcia i elastyczności tkanek poddanych terapii oraz wypełnienie bruzd nosowo-wargowych.

FraC3D polega na wybiórczym aplikowaniu na skórę impulsów lasera, tworzących zbiór równomiernie rozmieszczonych stref mikrouszkodzeń. Do efektów tego etapu zaliczamy: spłycenie drobnych zmarszczek, poprawa jakości skóry a także zwiększenie jej zagęszczenia.

Trzecim etapem jest tryb Piano, podczas którego naświetla się skórę światłem lasera na głębokość około 6 mm powodując jej głęboki termolifting. Jego celem jest likwidacja blizn potrądzikowych, poprawa jakości i kondycji skóry oraz jej lifting.

Superfacial jest to czwarty etap FOTONA 4D,  który odbywa się na zasadzie wykonywania delikatnego peelingu laserowego, czyli tzw. zimnej ablacji Er:Yag. Superfacial jest dopełnieniem wcześniejszych trzech etapów zabiegu. Możemy spodziewać się następujących efektów: poprawa wyglądu zewnętrznego skóry opierająca się przede wszystkim na jej rozświetleniu, zamknięciu porów oraz niwelowaniu nierówności skóry twarzy.

Jakie są efekty zabiegu?

 • spłycenie bądź całkowite usunięcie zmarszczek,
 • wypełnienie bruzd wargowo-nosowych,
 • zwiększenie napięcia i elastyczności skóry twarzy,
 • poprawa kondycji i jakości skóry,
 • zwiększenie zagęszczenia skóry,
 • usunięcie nierówności,
 • zamknięcie porów,
 • rozświetlenie skóry.

Jakie są wskazania do wykonania zabiegu?

 • utrata elastyczności i jędrności skóry,
 • głębokie oraz drobne zmarszczki,
 • zmniejszone zagęszczenie skóry,
 • niedoskonałości, rozszerzone pory,
 • głębokie bruzdy nosowo-wargowe.

Dlaczego warto połączyć zabieg FOTONA 4D z osoczem bogatopłytkowym PRP? 

Zabiegi z zastosowaniem Autologic Therapy PRP przyspiesza proces gojenia oraz regeneracji skóry po zabiegach laserowych, dzięki czemu okres rekonwalescencji jest skrócony do minimum. Ponadto, osocze bogatopłytkowe pozwala w krótkim czasie osiągnąć bardzo dobre rezultaty w redukcji wiotkości skóry, zagęszczenia skóry. Połączenie tak doskonałych terapii podczas jednego zabiegu pozwala na uzyskanie maksymalnych efektów zabiegowych!
Terapia z zastosowaniem autologicznego osocza bogatopłytkowego PRP pozwala uzyskać naturalne, trwałe efekty regeneracji i odbudowy skóry widoczne jako: poprawa elastyczności, napięcia i gęstości skóry, wygładzenie zmarszczek, odmłodzenie i ujednolicenie kolorytu skóry.
Zabieg z zastosowaniem autologicznego osocza bogatopłytkowego jest absolutnie bezpieczny, naturalny i biokompatybilny z ciałem, bez ryzyka nietolerancji, alergii czy innych reakcji immunologicznych.

Stwórz własny krem AUTOLOGIC KREM PRP

Autologic Krem jest wskazany do regeneracji i odbudowy skóry, łagodzenia podrażnień i mikrourazów, głębokiego nawilżenia, codziennej pielęgnacji skóry bardzo suchej i wrażliwej, redukcji wiotkości, przywrócenia jędrności i elastyczności oraz zmniejszenia widoczności zmarszczek.

Niepowtarzalnymi zaletami kremu Autologic są:

 • specjalistyczna, spersonalizowana formuła z dodatkiem komórek macierzystych
 • bardzo wysoka skuteczność działania
 • bogactwo składników aktywnych
 • wszechstronność działania
 • wysoki profil bezpieczeństwa formuły

INNOWACJA – Specjalistyczne i indywidualne podejście do potrzeb Twojej skóry.

Produkt dostępny wyłącznie w gabinetach medycznych.

 

Kontakt 605 885 343 kontakt@excellenceplace.pl