Laserowe obkurczanie pochwy - Excellence Place
16665
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16665,cookies-not-set,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Laserowe obkurczanie pochwy

LASEROWE OBKURCZANIE POCHWY

Informacje ogólne:

Najczęściej poruszanymi problemami kobiet po porodzie są powrót do wagi sprzed okresu ciąży, rozstępy na skórze czy problem z jej obkurczeniem na brzuchu po urodzeniu dziecka. Rzadko jednak mówi się o innych problemach natury urodowej, związanych z intymnymi sferami ich ciała. Mowa np. o kroczu i pochwie, które z naturalnych przyczyn po narodzinach dziecka są najbardziej narażone na zmiany.

PROBLEM:

Poród naturalny, zwłaszcza kolejny, może spowodować rozluźnienie tkanek pochwy i prowadzić do zespołu rozluźnienia pochwy. Może to powodować zmniejszenie odczuwania satysfakcji seksualnej. Z pomocą przychodzi zabieg  rewitalizacji okolic intymnych (VRS – Vaginal Rejuvenation Surgery).

shutterstock_89205934

c

REWOLUCYJNE ROZWIĄZANIE: metoda laserowa:

Korzyści i bezpieczeństwo zabiegów laserowych sprawiają, że stają się one coraz bardziej popularne. Zabieg z wykorzystaniem lasera CO2 UltraFrax Reborn pomaga odzyskać elastyczność pochwy i przy okazji zmniejszyć jej rozmiar oraz poprawić nawilżenie. Energia lasera ogrzewa błonę śluzową pochwy i zawarty w jej tkankach kolagen. Pod wpływem wysokiej temperatury włókna kolagenowe kurczą się i pojawiają się nowe, co niejako pobudza pochwę do samoregeneracji. Pochwa staje się ciaśniejsza i bardziej elastyczna.

Przebieg zabiegu:

Do zabiegu kwalifikuje pacjentkę lekarz oraz wynik aktualnego badania cytologicznego. Zabieg wykonywany jest przy pomocy specjalnej głowicy wyposażonej w skaner, którą lekarz wprowadza do wnętrza pochwy. Laser działa bezpośrednio na jej ścianki, powodując mnóstwo precyzyjnie rozmieszczonych mikrourazów w śluzówce, co skutkuje powstaniem nowych młodych komórek i gruczołów. Wpływa to na gruntowną przebudowę całej śluzówki pochwy. Zabieg zapewnia obkurczenie pochwy, odbudowę błony śluzowej oraz redukcję problemu nietrzymania moczu bez interwencji chirurgicznej. Zabieg jest bezbolesny i nie wymaga znieczulenia oraz okresu rekonwalescencji.

c

EFEKTY:

  • SKUTECZNE OBKURCZENIE POCHWY
    • LEPSZE NAWILŻENIE
    • ZMNIEJSZENIE I POPRAWA ELASTYCZNOŚCI POCHWY
    • ODBUDOWA BŁONY ŚLUZOWEJ
  • LEPSZE DOZNANIA SEKSUALNE

c

Ile czeka się na efekt:

Już po miesiącu odczuwa się efekty zabiegu – pochwa wraca do kondycji sprzed porodu, jest lepiej nawilżona i ciaśniejsza. To gwarantuje również lepsze doznania podczas zbliżeń seksualnych. Liczba zabiegów zależy od indywidualnych potrzeb pacjentki, tzn. od stopnia rozciągnięcia tkanek. Najczęściej wystarczy jeden zabieg, ale jeśli zachodzi potrzeba następny wykonywany jest po około 4 tygodniach.

Przeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem do zabiegu są infekcje pochwy. Przed zabiegiem należy się przebadać i wyleczyć ewentualne przypadłości. Po zakończonej terapii można poddać się zabiegowi.

Kontakt 605 885 343 kontakt@excellenceplace.pl