Proktologia i urologia - Excellence Place
21322
page-template-default,page,page-id-21322,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Proktologia i urologia

Proktologia i urologia

ZAKRES

Proktologia jest dziedziną medycyny zajmującą się chorobami końcowego odcinka przewodu pokarmowego, tj. odbytnicy wraz z kanałem odbytu i jego końcowym otworem, czyli odbytem.

Wykonujemy następujące badania i zabiegi:

Konsultacja u chirurga proktologa 150 zł

Rektoskopia – przez odbyt wprowadzany jest wziernik, umożliwiający obejrzenie kanału odbytu i ściany jelita na odcinku 15-20 cm. W tym przypadku również podczas badania można pobrać wycinek zaobserwowanej zmiany chorobowej, w celu przekazania do analizy histopatologicznej 250 zł

Bezoperacyjne leczenie hemoroidów laserem – 1 zabieg 1000 zł

Leczenie operacyjne hemoroidów (chirurgia) – 1300 zł

Zakładanie podwiązek gumowych 1 szt. – 300 zł

Usunięcie Kłykcin kończystych 500 – 1500 zł

Laserowe leczenie zmian w obrębie odbytu i odbytnicy 350 – 1200 zł

Podcięcie wędzidełka prącia 500 zł

Usunięcie prosaków okolic intymnych 500 – 1500 zł

Usunięcie grudek perlistych prącia 500 – 1500 zł

Usunięcie kępek żółtych w okolicy prącia 350 – 1100 zł

W zależności od ilości zmian cena ustalana jest indywidualnie przez lekarza.

c
LEKARZE

Lek. med. Sławomir Wawrzyńczak

Chirurg, flebolog, proktolog, lekarz medycyny estetycznej

Sławomir Wawrzyńczak jest specjalistą chirurgiem oraz lekarzem medycyny estetycznej.

Jest absolwentem Akademii Medycznej w Łodzi, a w 2001 roku z wyróżnieniem uzyskał tytuł specjalisty chirurgii ogólnej.

Ukończył Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej w Warszawie, jest również członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej.

Swoje doświadczenie zdobywał podczas  licznych konferencji i szkoleń medycznych.

Posiadacz licznych Certyfikatów dokumentujących umiejętności z zakresu medycyny estetycznej, chirurgii naczyń, flebologii, proktologii oraz badań USG.

Ogromna wiedza i doświadczenie połączone z trafną diagnostyką oraz umiejętnością doboru właściwej terapii skutkują odmłodzeniem wyglądu pacjenta, jak i zwiększeniem jego sił witalnych. Kompleksowe programy zabiegów wykonywane są przy dbałości o najwyższe standardy, a etyka lekarska, jak i pasja zawodowa zawsze stanowi priorytet dla dr Sławomira Wawrzyńczaka.

Specjalizuje się w zabiegach ambulatoryjnych chirurgii estetycznej (zmiany skórne – znamiona, brodawki, torbiele, kaszaki, tłuszczaki, blizny, leczenie wrastających paznokci i grzybicy paznokci), w medycynie estetycznej (likwidacja naczynek, depilacja, fotoodmładzanie, laseroterapia, wypełniacze, osocze bogatopłytkowe – REGENERIS, mezoterapia, leczenie trądziku, blizny), w leczeniu otyłości (lipoliza laserowa i iniekcyjna), flebologii  (skleroterapia i laseroterapia żylaków), a także w proktologii (m.in.małoinwazyjne leczenie hemoroidów). Wykonuje zabiegi przy użyciu nowoczesnego sprzętu – różnego rodzaju lasery firmy FOTONA.

Kontakt 605 885 343 kontakt@excellenceplace.pl