Nasza misja

STANDARDY MEDYCZNE

Excellence Place to klinika, w której priorytetem jest bezpieczeństwo naszych Pacjentów. Zabiegi wykonywane są z zastosowaniem preparatów oraz urządzeń renomowanych producentów, znanych od wielu lat na rynku medycznym, posiadających certyfikaty EU i FDA. Naszą domeną jest dbałość o szczegóły, co odnosi się również do zachowania czystości i sterylności w klinice. Jako placówka medyczna pracujemy w oparciu o procedury, wymagane w takich właśnie miejscach, gdyż dzięki ich stosowaniu wszyscy czujemy się w naszej klinice bezpiecznie i komfortowo.

KOMPLEKSOWA OPIEKA

Excellence Place to miejsce, które oferuje szeroką paletą usług z różnych dziedzin medycyny. W naszej klinice, oprócz ekspertów z zakresu medycyny estetycznej, kosmetologii czy modelowania sylwetki, można skorzystać z porady takich specjalistów jak dermatolog, flebolog, otolaryngolog, chirurg, ginekolog, proktolog czy dietetyk. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych i sprawdzonych urządzeń światowej klasy, tworzymy terapie ukierunkowane, dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych Pacjentów. Jedno miejsce – wielu specjalistów. Jedno miejsce – wiele rozwiązań.

KLINIKA Z DUSZĄ

Excellence Place to miejsce dla każdego, kto szuka wyjątkowej atmosfery, dyskrecji oraz pozytywnej energii. Tutaj każdy ma szansę poczuć się jak u siebie, oderwać się od szybkiego tempa dnia codziennego, hałasu, stresu i złych emocji. Dobra kawa, miłe słowo, życzliwe podejście personelu wpływają niezwykle korzystnie nie tylko na ciało, ale również na samopoczucie naszych Pacjentów.Tutaj chce się wracać…