O nas

Excellence Place to placówka medyczna powstała w czerwcu 2016 roku jako spełnienie moich marzeń o stworzeniu Kliniki z Duszą, gdzie będzie panowała przyjazna i serdeczna atmosfera połączona z profesjonalizmem oraz dbałością o szczegóły.

Miejsce to dedykowane jest wszystkim Pacjentom, którzy chcą korzystać z najnowszych osiągnięć medycyny estetycznej, dla których istotne są wysokie standardy medyczne, zapewniające na każdym etapie bezpieczeństwo stosowanych procedur.

Kontynuacja mojej wieloletniej współpracy z lekarzami różnych specjalizacji, takich jak medycyna estetyczna, ginekologia, laryngologia, flebologia, chirurgia czy dermatologia zaowocowała bogatą paletą zabiegów oraz kompleksowością usług, na czym zawsze bardzo mi zależało.

Dbam o to, aby Klinika dysponowała najnowszymi zdobyczami technologicznymi oraz urządzeniami na najwyższym światowym poziomie, by dzięki nim spełniać marzenia naszych Pacjentów, zaspokajać ich potrzeby i oczekiwania poprawiając jakość ich życia, dodając pewności siebie i zachęcając do sięgania w życiu po „więcej”.

Excellence Place to Klinika z Duszą, dbająca kompleksowo o swoich Pacjentów, oferująca indywidualne podejście oraz pomoc i wsparcie ciągle doskonalących swoje umiejętności lekarzy i specjalistów.

 

Zapraszam do naszego Wyjątkowego Miejsca,
Dr Edyta Pankowska-Pryt