Rafał Berner

RAFAŁ BERNER

Doktor Rafał Berner jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, gdzie w 2019 r. ukończył studia doktoranckie.

Specjalizuje się w procedurach medycznych z wykorzystaniem autologicznej tkanki tłuszczowej w medycynie estetycznej, regeneracyjnej, urologii estetycznej oraz onkologii naprawczej.

Jego zdaniem tkanka tłuszczowa to najbardziej naturalny i bezpieczny wypełniacz oraz nieocenione źródło komórek macierzystych, regeneracji i pięknego wyglądu.

Wiedzę z zakresu liposukcji i lipotransferu zdobywał i pogłębiał podczas licznych szkoleń i konferencji naukowych, by w końcu zostać trenerem i dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi lekarzami.

Cechuje go profesjonalizm, precyzja w działaniu, niezwykle przyjazne oraz indywidualne podejście do pacjenta, a dzięki  wieloletniemu i wszechstronnemu doświadczeniu, celująco dobiera zabieg i przyczynia się do poprawy jakości życia wielu pacjentów.

Zabiegi wykonywane przez dr Rafała Bernera to:

  • liposukcja, lipotransfer, modelowanie ciała kwasem hialuronowym
  • powiększenie penisa kwasem hialuronowym, własną tkanką tłuszczową lub kwasem polimlekowym, skrotox,  P-shot ,  rewitalizacja pochwy, obkurczenie pochwy i leczenie nietrzymania moczu, powiększenie warg sromowych kwasem hialuronowym lub własną tkanką tłuszczową, nawilżenie stref intymnych,  O-shot, G-shot, rewitalizacja skóry stref intymnych,  nadpotliwość.
  • zabiegi z zakresu medycyny regeneracyjnej – twarz, szyja , dekolt, ciało i włosy (osocze, fibryna , komórki macierzyste, inne terapie autologiczne)

Doktor jest członkiem   największego, światowego towarzystwa naukowego International Federation for Adipose Therapeutics and Science (IFATS) zajmującego się wykorzystaniem tłuszczowych komórek macierzystych w medycynie regeneracyjnej.

Przynależy również do Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, Polskiego Towarzystwa Rehabilitacji Neurologicznej oraz International Federation for Adiopose Therapeutics and Science (IFATS).

W rękach doktora Rafała każdy może czuć się bezpiecznie – jest Instruktorem Pierwszej Pomocy Przedmedycznej DAN oraz Emergency First Response.